| SmallStep a întrebat:

Salut. Vreau sa ii fac cadou de Craciun iubitei mele un ceas Apple. Nu imi permit varianta de 4 mii lei, dar am vazut ca sunt si variante mai ieftine. Ce model, ce marime (mm) imi recomandati pentru o femeie si ce culoare? In plus, imi mai puteti da si alte hinturi?

Va multumesc frumos si va urez sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa ceva - și e doar un exemplu - va fi intotdeauna mai elegant decât un smart (ale cărei funcții, oricum le ai pe telefon)

https://www.elefant.ro/......b46372f998

| Lioana a răspuns:

Recomand culoarea alba si dimensiunea cea mai mica: 40 mm

| haileewatson a răspuns:

Apple Watch SE de 40mm. culoarea roz pal e frumoasa pentru o femeie. recomand