| DaniiJDK a întrebat:

Vreau sa fac un server de cs 1.6 multiplayer si vreau sa joace si prietenii mei pe el. Am incercat mai multe tutoriale de pe yt, dar fara rezultat. Stie cineva pasii care trebuiesc urmati pentru a creea un server de cs pe care pot juca si altii? Mentionez ca am router wireless si am ip dinamic. Va multumesc!

1 răspuns:
| WestsideMTFK a răspuns:

Daca vrei sa joci cu prietenii tai este un joc pe steam csnz este la fel ca cs1.6
doar ca sunt mai multe moduri ca de exemplu este zombi; hero; shelter; TDM; Scenario; Original:tot ce vrei tu si de exemplu cand vrei sa joci cu prietenii tai intri pe un server si pui parola si joci cu cine vrei tu este foarte usorbig grin