| BoghY30888 a întrebat:

Salut am cumparat de curand un router wireless Tenda N30 am incercat sa il configurez si nu stiu ce trebuie facut ma pun sa pun un utilizator, o parola, sa scriu pptp server etc si nu stiu ce sa pun mentionez ca am ip dinamic de la rds, a trebui sa chem pe cineva de la rds sa imi seteze ip, pptp, etc?
Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Citeste pe instructie, eu cind mi-am cumparat am urmat instructie si merge foarte bine, bafta

| BoghY30888 explică (pentru olivikkka):

E in engleza tot si mai slabut la mine cu engleza happy

| Boss_Alberto_Boss_1944 a răspuns:

Iti cere numele si parola de la retea de net. Tu cand ai facut contract cu ceii de la "rds" "romtelecom" t-i-au dat o foaie pe care sunt numele si parola de la retea.