| KinderPinguii a întrebat:

Care stie cum pot conecta un laptop la retea de wireless ? big grin
Care sunt pasii care trebuiesc urmati?big grin
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MIHAelaKISS a răspuns:

Vezi ca pe spate la aparat ai niste coduri dai la wireless sa iti cere codurile le bagi si apoi inchizi laptopul dupa ce salvezi bineinteles si cand il deschizi sau se deschide el nu mai stiu sigur te poti plimba cu laptopul prin toata casa

3 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Pai iti dau niste instructiuni de la mcdonalds http://www.adriandinarad.ro/wp-content/uploads/2011/07/354952917.jpg.
Daca ne-ai fi zis si ce windows ai ar fi fost alta mancare de peste...

| crmr a răspuns:

Daca ai wireless pe laptop cauta in dreapta retele disponibile (adica fara lacat) sau caut-o pe a ta daca ai router apasa pe ea si gata acum ai net

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dai jos la notificari si wirles si conect