| Radu986 a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr un Laptop de gaming, dar are 256 GB SSD. Ma intrebam dacă sunt îndeajuns pentru GTA V, PUBG Lite, ETS 2, Fs19, CS GO

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca le vrei pe toate instalate in acelasi timp, 256 GB nu iti vor fi suficienti. Avnd in vedere ca GTA 5 de unul singur are ~50 GB, iar windows-ul inca 40 pe putin, CS-ul are in jur de 25.

1 răspuns:
| ZenePP a răspuns:

Nu prea gta e 95 gb cs 15 fifa 19 20 sau 30 gb si windows ul si ets ul 8 9 gb
nu prea o sa se ingreuneze