| Radu986 a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr un laptop de gaming și ma intrebam daca îmi pot instala următoarele jocuri în 512 GB SSD:GTA 5, PUBG Lite, CS GO, ETS 2, FS19, The hunter...

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Teoretic da, practic sfatul meu e sa iei un model cu un ssd mai mic si hard de un tb, sau sshdd de un tb. Singurul care merita tinut pe ssd e cs-go.

| Radu986 explică (pentru Wr3nch):

Da, dar vreau sa îmi iau pana în 3000 de lei, știi? Nu cred ca găsesc la banii ăștia

| Wr3nch a răspuns (pentru Radu986):

La 3000 iti ei o petarda cu tentative de gami g si mai bine mergi pe o unitate. Un laptop de gaming decent incepe la 4500+.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat