| Flavy007 a întrebat:

Salut vreau sa imi descarc wow cataclysm dar imi trebuie 30GB spatiu pe hard disk.Pe un hard am 34 si ceva de giga rad daca sterg tot de pe disc nu imi arata ca e spatiu 34 giga ce sa fac casa imi dea atat plz help me

p.s. FUNDA

3 răspunsuri:
| rafy21 a răspuns:

Nu ai observat ca si la un stk de 10 GB de exemplu .....nu intra chair 10GB.intra 9 Gb si ceva.dar daca ai un singur hard in PC si ala este de 34 are si windowsul pe elwinking

| Flavy007 explică (pentru rafy21):

Eu am trei harduri si hardul E e cel mai mare adica de 34.5 giga

| rafy21 a răspuns:

Dai format.....si poate iti elibereaza 30 de GB