| AlexDDDxD a întrebat:

Eu, din pacate, am memorie extrem de mica in C. (O sa mai sterg in viitor, acum e urgent ) Iar cand descarc un lucru, de exemplu acum vreau sa descarc un player, mi-l descarca direct in c! si spune descarcarea a esuat, disc plin. In celelalte drivere am foarte mult spatiu, deci ceea ce va rog este sa imi spuneti cum sa umblu la optiuni sau ceva ca sa nu se mai descarce totul in C! big grin

Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Dai click pe butonul ala din dreapta sus si cauti setari, intri acolo si jos ai sa gasesti ''Afișați setările avansate'' click acolo si cauti descarcari, sub descarcari ai ''Locația de descărcare:'' dai click pe modificati si iti alegi tu unde vrei sa ti se descarce de ex in D, E...

6 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Cu ce descarci?

Răspuns utilizator avertizat
| мαяdυк a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Ce browser folosesti?

Răspuns utilizator avertizat
| мαяdυк a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Dai click pe butonul ala din dreapta sus si cauti setari, intri acolo si jos ai sa gasesti ''Afișați setările avansate'' click acolo si cauti descarcari, sub descarcari ai ''Locația de descărcare:'' dai click pe modificati si iti alegi tu unde vrei sa ti se descarce de ex in D, E...