| AlbertMihai a întrebat:

Salut vreau sa imi deschid un canal de gaming si nu stiu de nume sa aleg dintre MrCatalin, MrCata sau Scoob. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Razvan12354 a răspuns:

Eu spun sa le conbini si sa pui numele MrScoob! Funda?=)

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu nu nu... Nu incerca asta. Iti vei omora timpul pe degeaba.
Stii doar ca lumea nu mai este interesata de jocuri, este o pierdere de timp un canal care oricum va creste foarte foarte greu in timp.
Si o intrebare: Canal de Youtube pentru bani sau de placere?
Daca te gandesti ca vei castiga bani... te inseli amarnic. Din YT, mai nou castigi aproape nimic, gen' 0, 02 pentru 100 abonati.

| AKARA0 a răspuns:

Eu zic MihScoob

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Alege unul care nu este luat de nimeni.Parerea iti apartine.

| Noone09 a răspuns:

Mrscoob