| Aba123 a întrebat:

Salut vreau sa imi instalez gta iv pe pc. Si de atatea ori cand l-am instalat merge in lag.
Configurarea pc-ului meu
Procesor: AMD Athlon(tm)II X3 450 Procesor 3.20 Ghz
Memorie instalata(RAM) 4, 00 GO
Windows 7 Home Premium
Sistem de operare pe 64 biti
As dori sa stiu de ce merge in lag.
Findca un prieten de al meu m-i-a spus ca ar trebuie sa mearga bine jocul la configuratiile pc-ului meu.

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu ai spus ce placa video ai

| oOMasTerOo a răspuns:

Iti recomand sa te apuci / reapuci de GTA San Adreas MultiPlayer. Iti mai recomand si un server anume. Incercam sa creem o comunitate infloritoare care, cine stie, ii viitor va ajunge ceva:
HostName: sudPlay RPG Server | Giftbox ON
Address: rpg.sudplay.ro:7777
Players: 7 / 50
Ping: 17
Mode: sudPlay 1.3
Map: Los Santos
Este deschis recent si vom incerca sa il populam pe cat posibil. Daca doresti sa te alaturi, esti asteptat. E un server Role-play, staff-ul este prietenos si te ajuta in orice privinta. Ai multe factiuni pe care poti sa le incerci si sa te distrezi alaturi de ceilalti jucatori. Te asteptam, adu-ti si prietenii daca te-ai convins ca merita jucat.

| Nuță_Dorisor-Kasian_2000 a răspuns:

Comunitatea Booter.ro isi redeschide portile dupa o perioada lunga.
Serverul a fost in teste o perioada lunga de timp.
De ce sa te joci pe serverul nostru?
Nu se va da wipe niciodata.
Liderii se vor alege pe baza de aplicatie si test.
Nu exista la inceput donatii ( nu vor fi avantaje intre jucatori, premium points vor fi date doar la event-uri saptamanale si zilnice ).
Detinem un panel cu setari avansate panel.booter.ro
Pe forum poti vorbii cu ceilalti jucatori si admini, acesta este www.booter.ro/forum
IP: 93.119.25.184:777
Dns: RPG.BOOTER.RO
Data deschiderii 01.08. 2016
--------------------------------------------------------