| FluturasulVesel a întrebat:

Vreau sa jic Fishao pe telefon! Am intrat pe Facebook, google sa joc si imi arata o pagina alba iar in colt imi arata ca trebuie sa instalez nu stiu ce aplicati care se numea,, abdobe...,,! Aplicatia aceasta o am si pe calculator! Am cautat pe magazin play so descarc dar n-am gasit-o! Cum pot juca fishao pe telefon? Ce aplicatie trebuie sa instalez si unde o gasesc? Va rog sami raspudeti deoarece vreau sa joc jocul pe telefon!
P.S : telefonul meu se nuneste Allview p6 life!
DAU FUNDITA!

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu este fishao pe telefon. E un joc pentru Windows, nu Android

| Katte a răspuns:

Pai e un browser care are Adobe ala...te poti juca ce vrei online pe el (precum si fishao) Descarca de pe magazinul play (google play) Puffin Web Browser...Mai cauta tutoriale pe net daca vrei, sper sa te ajut! BAFTA!

| blajvlad a răspuns:

Pe telefon se numește Adobe air