| Stefanutz14_4551 a întrebat:

Am instalat Assasin's creed 2, iar cand il deschid imi spune " Please enter e product-key that came with your game. Note that this will tie your game to this account. " Ma puteti ajuta? Dau fundita, mersi mult

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Cred ca ai nevoie de crack,intra in My Computer, vezi unde iti apare jocu, dai click 2(dreapta),dai explore,si vezi daca e vreun folder numit crack, sau daca nu s-ar putea sa se afle in alt folder, casa recunosti crack este la fel ca iconu acela prin care tu deschizi jocu nu mai ca scrie altcumva la el. Daca nu il ai ia-l depe internet.