| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de TF2 (deja l-am pus la download), si as dori daca ma puteti ajuta cu cateva informatii:
1. Cum fac rost de items pe el?
2. Am auzit ceva de servere idle, puteti sa imi dati o lista?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Itemele le cumperi ca si pe csgo. Le poti cumpara de pe market sau
case.

| Alinus23031230 a răspuns:

Eu ma joc tf2 si stiu ca itm-le le poți face în două feluri: 1)poți să cumperi itm de pe shop în Main menu 2) poți să te joci si sa faci adchivment-uri care o să-ți dea un itm free. Sper ca te-am ajutat! Bafta!