| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, vreau sa ma reapuc de samp dupa 4-5 ani… Am incercat sa vad care sunt cele mai jucate servere, dar nu prea gasesc, numai din alea tip stunt. Ce server imi recomandati?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Vino pe RSS dacă vrei, bineînțeles

| rxxxxxbanu a răspuns:

Salut! in trecut m-am jucat SA:MP pe server-ul lui Raduq, RPG.B-HOOD.RO,pot sa spun ca este o comunitate frumoasa, m-am jucat timp de 3 ani, daca acest server nu iti va placea, ceea ce ma indoiesc mai este, ruby.nephrite.ro,al carui fondator nu il stiu dar am auzit lucruri bune despre el

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru rxxxxxbanu):

Sunt cam goale astea…. Fata de inainte pe cand ma jucam si eu pe ele, acum chiar poti spune ca sunt goale