| Cristi48 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un mouse nou pentru ca cel vechi mi s-a stricat. Vreau un mouse in jur de 100 ron si sa aiba dimensiunile mai mari, deoarece am o mana mai 'mare' laughing. Ah, inca ceva, daca am cumparat un produs de la EMAG si mi-a venit pe 02.08. 2017 stiu ca am dreptul la retur de 30 de zile. Faza este ca produl mi-a venit prin Fan Courier si la plata ramburs nu am primit decat o chitanta, aceea fiind de la Fan Courier. Eu cand trebuie sa returnez produsul in showroom, trebuie sa dau cutia de la produs, inclus cu bonul de la Fab Courier? Mentionez ca am cont pe EMAG si toate comenzile sunt inregistrate pe cont.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cand returnezi un produs la Emag, il predai in ambalajul original, cu toate accesoriile sale. Factura e trecuta pe contul tau online, dar va trebui sa printezi pe hartie o copie a acesteia (mie asa mi s-a cerut).
Nu-mi amintesc sa fi inclus si bonul de la curier, dar factura e necesara (chiar alb-negru).