| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi descarc Mw3 si vreau sa-mi mearga macar pe minime dar fara lag happy Sistemul meu rocessor:Intel Pentinum Dual Core T4400 2.20 ghz, DIrectx11, Placa Video : Intel(R)4 Serries Express Va rog raspundeti doar cei care va pricepeti!

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Low da, iei 30 de fps.
Sa invatam sa vorbim corect: lag = problema de retea (ex: atunci cand te misti si brusc esti dat inapoi). Tu te referi la low fps (atunci cand se misca in poze).

2 răspunsuri:
| xxGhost99xx a răspuns:

Posibil pe la low-medium

| anonim_4396 explică (pentru xxGhost99xx):

O sa-mi mearga fara lag?