| unicul a întrebat:

Salut vreau sa-mi fac o ferma beton pe farmerama cate cotete de gaini de iepuri de capre...etc. trebuie sa am si cati pomi? cea mai buna ferma ia funda
?

Răspuns Câştigător
| GabyZarny a răspuns:

Depinde ce lvl ai. daca ai bani ai putea sa faci misiuni la Arca lui Noe pentru a primi vechile adaposturi XXL. ai putea sa-ti cumperi doar adaposturi de gaini si iepuri, sa vinzi animalele ca la piata nu sunt oferte. iar despre pomi ai putea sa te axezi pe meri / pruni ca din ele se fac furaje pentru animale. primesc o fundita? big grin