| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi procur o cartela video, nu prea scumpa, care sa poata tine GTA IV, mafia II, L.A.noire,Batlefield,jocuri mai mari, dar nu stiu ce sa aleg.Ma gindesc la un GTX 260 sau 275 dar problema e in bani si chiar in ales, ma puteri ajuta cu sfaturi.mersi

5 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Cumpără o placă video ATI Radeon! Sunt cele mai bune din punct de vedere al graficii! O placă de memorie 1GB e de ajuns! Cută pe net și vezi prețurile!

| mopar a răspuns (pentru BDoruAndrei):

Depinde de serie, eu am mai cautat pe net si preturile sunt cam aceleasi

| breakdance1106 a răspuns:

Eu zic sa mai strangi un pic, iti iei un GTX460, e mult mai bun.

| mopar a răspuns (pentru breakdance1106):

Inteleg,m-am gandit si la gtx550ti,dar iar problema e in bani, vreau sami vind telefonul(n97)si multi se intereseaza dar nu prea au bani, sau dau putin pe el,...iar problema banilor...dar la asa cartela trebuie si un bloc de alimentare puternic de vreo 500w

| gabiflorian26 a răspuns:

Hei eu am placa video WinFast (Dleadtek) si am o gramada de jocuri si gta 4 si mai multe mai faine!