| lokytou a întrebat:

Salut,vreau sa stiu cum se da inapoi google chrome in pagina de pe desktop, adica pe desktop cand apas pe google chrome intr-u pe un alt desktop (cam asa as spune eu) am apasat pe ceva gresit si vreau sa fie si sa-mi apara pe desktop?

2 răspunsuri:
| zerro17 a răspuns:

Deci nu inteleg. Prima pagina vrei sa fie o pagina anume sau cum?
Ce desktop? Incearca sa fii mai explicit.

| lokytou explică (pentru zerro17):

De pe windows 8 jos la stanga apare un stegulet cand dau click dreapta apare o lista mica, eu vreau sa stiu cum sa fac ca google chrome sa revina inapoi asa cum l-am lasat pe desktop, zerro17