| AllexTheWolf a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista vreun mod pentru San Andreas care sa schimbe grafica. Lasati un link, dau funda.

7 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Inceraca 3run4Ever

| AllexTheWolf explică (pentru Planta55):

Interesant, dar mi se pare mai mult pentru parkour

| Planta55 a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Nu stiu eu folosesc modul de mult si m-am obisnuit dar daca nu iti place scuze,

| AllexTheWolf explică (pentru Planta55):

Nu, stai linistit ca nu ma supar, dar am vazut pe youtube si d-aia am zis.

| Planta55 a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Ok big grin

| KadeJudo a răspuns:

Exista destule dar grafica ramane aceeasi in orice joc.
doar daca descarci un patch care sa schimbe rezolutia ca la nfsmw dar nu stiu daca exista asa ceva...

| AllexTheWolf explică (pentru KadeJudo):

Am gasit cateva, o schimba, nu chiar asa de bine dar se cunoaste. Mersi de raspuns