| Zo0omy a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu codul pentru piatra insangerata (metin2) cine il site sa mi`l dea va rog, adica /i....

4 răspunsuri:
| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns:

Nu poti folosi un cod pentru piatra insangerata decat de lv 75 dar poti si sa omori daca ai lv 75 dragoni care se gasesc in centrul desertului.

| Zo0omy explică (pentru Comanceanu_Daniel_1975):

Frate e serverul meu si vreau cod pentru insangerata ca sa o bag la shop.

| Comanceanu_Daniel_1975 a răspuns (pentru Zo0omy):

Nu cred ca exista.

| Ciudă_Beau_1910 a răspuns:

Prost esti ma " Comanceanu_Daniel_1975 ".

Codu la piatra insangerata este /i 30190 la cea normala, iar cealalta de la misiune am impresia ca e /i 76010.
funda?