| narciosromantiber a întrebat:

Salut.Vreau sa va prezint un Metin2 (romanesc).
Metin2Timi(PvP-PvM).

Pe acest server, veti gasi multe caracteristici noi!
-- Timp Online: 24/24
-- Rate: 1000%
-- Fierar: 80-100%
-- Bonusurile maxime: 15% Sabie, Pumnale, Doua Maini,... 15% Semi-om, Critica, Patrunzatoare 12 Int,Vit, Dex, Putere. 4k HP
-- EventuriPvM/PvP/Ox/Cautare/Pescuit in fiecare saptamana!
-- Max. Level 150
-- Animale de Calarit
-- Mape noi
-- Evenimente Noi
-- Drop System Modificat
-- 5 Evoluari Armuri
-- 4 Evoluari Arme
--Doar aici pe Timi Membrii stafului fac ceea ce v-a place voua!
--Nu sunt si nu vor exisat MODATE (Nu se fac Nici Seturi Perfecte)!

Nu este un server prea populat, de aceea am ales sa il prezint pe acest site, in speranta ca unii dintre voi vor alege sa joace pe acest server.
GM-i prietenosi care te vor ajuta la nevoie si de asemenea fondatorul serverului [CoMa]Sn1p care este foarte prietenos.
Te asteptam cu drag in aceasta comunitate.
SITE: http://www.timi.ro/

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| narciosromantiber explică (pentru NAdrian):

Inteleg ca metinul poate creea dependenta...dar eu nu sunt dependent. pentru mine Metinul este un fel de hobby.

| narciosromantiber explică:

Prezentare YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=qDPD3cqRf08
Nu este facuta de mine dar e folositoare.