| Adrain121 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe jocuri pentru windows care sa mearga pe laptop-ul acesta:
4 GB RAM
1 GB Placa video
Procesor dual-core 2.3
Daca mai trebuie specificatii spuneti la raspunsuri

1 răspuns:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Pff jocuri pentru laptop....multa lume vrea asta dar e cam imposibil..laptop-urile sunt pentru office..si ai niste cerinte trash.....nu iti merg jocurile 2013-2015 jocurile de ultima ora iti zic nici gta 4 nu iti merge am avut si eu laptop dar ma jucam decat samp lol dota cs go minecraft tombraider 2013 protoype 2 astea iti merg pe low fara probleme jocurile 2012-2013 ar trebui sa mearga..incearca si maxpayne 3 sigur iti merge assassins creed 2, 3, brotherhood, liberation, rogue