| BJK1903 a întrebat:

Salut,vreau si eu niste jocuri frumoase si interesante pentru PC... Nu vreau Fifa,NFS,Battlefield. Vreau jocuri cu actiune,aventura,etc. happy Dau FUNDA. Multumesc, o seara buna.

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Witcher 3, Tomb Rider, Fallout, Mass Effect, The Elder Scrolls, Sniper Elite

| Cristian_Catană_2000 a răspuns:

Incearca Outlast, Death Space, Crtical-Ops, Black-Ops, Brothers: A Tale of Two Sons

| BJK1903 explică (pentru Cristian_Catană_2000):

Salut Cristi, am jucat Outlast(normal si DLC), Death Space... Daca mai stii jocuri mi le poti spune? happy Sa vad ce aleg. laughing Am 500 gb pentru jocuri laughing