| NightcoreMusic a întrebat:

Salut, Vreau si eu niste jocuri trilogii gen Mass Effect, Crisis sau Just Cause, ma poate ajuta careva?

Daca exista ceva gen Mass Effect chiar daca nu e trologie bagati acolo poate va pica funda

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Seria Batman: Arkham - Asylum, City, Origins, Knight
Seria Ezio - Assassin's Creed II, Bortherhood, Revelations. Bineinteles mai sunt bune Assassin's Creed IV sau Syndicate.
Dragon Age ( Creat tot de Bioware- cei care au facut Mass Effect ) - Dragon Age : Origins, II, Inquisition.
Bioshock - BioShock, II, Infinite
Tomb Raider - Legend, Anniversary, Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider
Crysis - 1, 2, 3
Dead Space - 1, 2, 3
Max Payne - 1, 2, 3
Fallout - 3, New Vegas, 4
The Elders Scrolls : Morrowind, Oblivion, Skyrim

| NightcoreMusic explică (pentru N0xEterniS):

Am jucat deja Crysis si Dead Space, iar jocuri ca Deadman Walking si Bioshock nu sunt pentru inima mea slaba, celelalte...eu vreau grafica nu jocuri din '90 iar Batman, nu ma pasioneaza, Multumesc oricum