| VladMarian99 a întrebat:

Vreau si eu niste metine misto lv max 250 sa cresti repede ROMANESC bani sa se faca repede mape noi iteme +9 in shop otel si din astea funda pentru cele mai multe + SITE!

1 răspuns:
| IAliveInHell a răspuns:

Metin2 4yours, metin2 fun, metin2 4yours este mai bun gasesti otel lunara la shop majoritatea itm gasite la shop is +9, iar itemele gen lunara sau nimfa le poti evolua cand ajung la +9 la fierarul legendar de langa fierarul obisnuit in map 1 red, blue sau yellow.Cam atatea de spus te descurci tu, si daca nu imi lasi un mesaj.