| qCrazyMan a întrebat:

Salut, vreau si eu un joc cu masini. ( de preferat bmw versiuni noi) pentru pedale si volan. cel mai bun raspuns= funda. adica daca imi lasati un site de unde sa descarc si sa mearga dau funda :3! Va rog mult ajutor

6 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

BMW M5 F10 City Car Driving Simulator cred ca este ceea ce cauti ( poti sa cauti pe net un gameplay )

| qCrazyMan explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Bun, dar da-mi si mie site de unde pot descarca jocul! big grin

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru qCrazyMan):

Hai frate cred ca gasesti tu un site pana la urmawinking

| qCrazyMan explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu. am cautat de mult. si nu gasesc. sad

| Mihaelagirl a răspuns:

Need for Spped underground 3

A aparut sau apare in curand

| qCrazyMan explică (pentru Mihaelagirl):

Buna, nu vreau NFS. eu vreau ceva sa conduc intr-un oras. cu semnalizari. etc big grin, sau un gta cu bmw in el big grin, mersi si pentru raspunsul tau happy!