| Lein a întrebat:

Vreau si eu un server zombie cu ammo + bank +buy vip (la zi pe ip /name), in bank sa fie limita de stocare ammo cat costa si vip-ul!

4 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Zm.joinet.ro
Are vip ammo se face repede, gloante infinite e super.Si vipul nu este as de scump.

| 3dy a răspuns:

Cauta pe gametraker e foarte bun siteul si are o groaza de sv

| Lein explică (pentru 3dy):

Asta inseamna sa le iau la rand pe toate... ceea ce am facut, dar nu prea gasesti.

| Maindanez a răspuns:

Zm.batalia.ro cauta admini acum are bank, vipul nu-i scump, si nici ammo nu-i scump, si are un shop bun cu care iei parca cu 16.000 10 ammo