| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU vreau za imi ziceti un server de cs 1.6 cu zombi sa aiba ammo si bank ceva ingen zm.starcs.ro numai ca nu mai mere cel mai bun ia funda

Răspuns Câştigător
| IoNuTz6666 a răspuns:

Zm.j2p.ro,zm.skyzone.ro sper ca ti-am fost de folos funda?big grin

| alin_9439 explică (pentru IoNuTz6666):

Naspa cas admini nesimtit pe server nu mi-au raspuns si mie la o intrebare si mi-au dat si gaglaughing))))0

3 răspunsuri:
| TudorRadu a răspuns:

92.115.57.55:27015 baga sv la favorit ...se da si admin gratis daca vrei

| TudorRadu a răspuns:

92.115.57.55:27015 baga server la favorite...se da si admine gratis