| anda99 a întrebat:

Vroiam sa stiu cum putem face filmulete folosid camera web de la laptop. Unde trebuie sa intru? funda:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu trebuie sa gasesti virtual Dub pentru ca este alt program! Pentru windows 7 ti-am dat 4 programe! Cu toate acele programe te poti inregistra video! Si SCUZE pentru windows media player care era de fapt WINDOWS LIVE MOVIE MAKER. Am gresit mai sus happy Deci ai 4 programe cu care te poti inregistra video mai sus, si aici le enumar din nou:
-Windows Live Movie Maker
-VirtualDub
-VideoLive Mail 4.0
-Dr. DivX
Dintre toate, cel mai bun mi se pare VirtualDub.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM TE INREGISTREZI VIDEO cu Web-cam-ul?
In windows XP vezi aici: http://webrec.blogspot.com/
In Windows 7 -> Windows Media Player, Virtual Dub, VideoLive Mail 4.0, Dr. DivX
ONLINE- INREGISTREAZA-TE VIDEO pe http://www.blogtv.com/Livenow dupa inregistrare pe site da click pe BROADCAST NOW din dreapta sus. Enjoy!

| anda99 explică (pentru neluL):

Am intrat in windows media player dar nu gasesc virtual dub.

| neluL a răspuns (pentru anda99):

Nu trebuie sa gasesti virtual Dub pentru ca este alt program! Pentru windows 7 ti-am dat 4 programe! Cu toate acele programe te poti inregistra video! Si SCUZE pentru windows media player care era de fapt WINDOWS LIVE MOVIE MAKER. Am gresit mai sus happy Deci ai 4 programe cu care te poti inregistra video mai sus, si aici le enumar din nou:
-Windows Live Movie Maker
-VirtualDub
-VideoLive Mail 4.0
-Dr. DivX
Dintre toate, cel mai bun mi se pare VirtualDub.