| Nimeni1203 a întrebat:

Salut, zilele astea vreau sa imi achizitionez un ps4, am vazut multe pe altex dar cel pe care l-am pus in cos, a fost un ps4 slim 500gb black f chassis, vreau sa stiu daca 500gb fac fata jocurilor si nu o sa am probleme cu memoria ca daca e putin 500gb o sa iau unul cu 1tb, nu joc multe jocuri, in cos alaturi de consola am the crew 2, pubg, black ops 3, iar cand vine consola as vrea sa mai iau apex legends, fortnite si poate gta v, vreau sa stiu daca imi ajunge 500gb pentru jocurile astea dar si pentru altele.

Răspuns Câştigător
| BigGez a răspuns:

Decidete singur:
Black ops 3 are nevoie de 55GB
Pubg - 50GB
Crew 2 - 30GB
Apex - 20GB
GTA V - 50GB
Fortnite - 10GB
Asta inseamna un total de 215GB
Exista si alte jocuri mult mai grele cum ar fi Read Dead redemtion 2 care ocupa 100GB (150 daca nu ai CD-urile).
Nu este o problema asa mare, doar ca trebuie sa stergi mai des jocurile cand vrei sa te joci ceva nou.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cel de un tb ar fi mai ok.