| Meredith01 a întrebat:

Salutare.Acum 2 ani am avut imvu instalat. Mi-am dus laptopul la un centru de calculatoare sa mi-l dezinstaleza. Acum as vrea iar s-al descarc dar stiu ca are multi virusi. Ce sa fac? Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| piticaa9 a răspuns:

Si eu am jucat, dar te sfatuiesc sa nu til mai descarci pentru ca o sa.ti umpli laptopul de virusi si in plus eu incepusem sa fiu alta persoana, din cauza comportamentului.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

IMVU-ul NU are virusi! Persoanele care vor spune contrariul, la simpla intrebare "Ce este un virus?" vor raspunde cu "Atunci cand iti merge greu calculatorul." -non.sens- Experti peste noapte in virusi informatici.

| Meredith01 explică (pentru Ronnix):

Cei de la centru mi-au spus ca daca il mai lasam o luna, poate nu mai mergea. De la virusi. Mereu cand intram luam cate unul *cand iti merge greu calculatorul ai lag* smug