| Ionelylovely a întrebat:

Ce este Skype? Laptopul va lua virusi daca`l descarc?

Răspuns Câştigător
| AcHollism a răspuns:

Un program pe care poti comunica web sau chat, foarte asemenator cu messenger-ul.Nu iti va da virusi, stai linistita. Uite site de unde il poti downloada:http://www.skype.com/intl/en-us/get-skype

6 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Skype este un program in care poti comunica in scris sau prin microfon si camweb, poti trimite fisiere, s.a.m.d, nu vei lua virusi daca descarci programu; l depe saitul oficial www.skype.com

| Against a răspuns:

Este o retea de socializare

| DJMikeGMC a răspuns:

Messenger, si daca il iei de pe siteul lor oficial nu are virusi

| STR1K3R a răspuns:

Skype este un program de comunicare destul de populat ca messenger poti scrie sau poti vb la microfon nu iei virusi pana acum eu nu am luatwinking
daca ti-l descarci add:cristiano. fenomenal

| M3RtZy a răspuns:

Daca il descarci iti vor intra sute de virusi in laptop apoi acesti virusi vor turba si vor iesi din el si te vor infecta si pe tine apoi vei sfarsi jucand poker cu virusii.

| mweRAPIDsiDINAMO a răspuns:

E la fel ca messenger, alta retea de socializare