| ioanaccc a întrebat:

Cum pot muta niste poze dintr-un album in altul pe facebook? Am intr-un album 'x' 2 poze pe care vreau sa le mut in albumul 'y' dar nu stiu cum. Nu vreau sa mut nimic in albumul 'poze de profil' pentru ca stiu ca nu se poate. In fine, Cum fac? Funda, mersi

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

N-ai cum happy.
Poti doar sa salvezi pozele in calculator, sa le stergi din albumul X si sa le pui dupa in Y.

1 răspuns:
| Scrabby a răspuns:

Intri in fotografii, t duci in albumul 'x', si acolo unde sscrienumele albumului si mai joj(ex de nume) scrabby alexandra(albume)imediat langa ai editeaza albumul. da acolo si toate pozele din album ti se vor afisa. fiecare poza are in coltul dindreapta sus o sageata care arata in jos. dai pe ea si apesi pe move to other album. o sa-ti apara o chestie, selectezi in ce album vrei sa muti pozele si gata. funda?happy