| 1995Marian1995 a întrebat:

Salutare.

Am descarcat Bordeland 1 si vreau sa-l joc in retea cu prieteni cu ajutorul Gameganger dar ca nu pot sa fac camera, sa fiu host pentru ca nu imi recunoaste jocul ca fiind instalat.

Ce as putea sa fac sa rezolv problema si sa ma joc fara alte probleme?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca il lansezi si merge singleplayer probabil nu e compatibila versiunea. Vezi ca cea noua, care a aparut luna asta, nu are suport pentru LAN.

| 1995Marian1995 explică (pentru Wr3nch):

Versiunea jocului nu e compatibila cu gameranger sau cum pot sa fac sa vad ce versiune e compatibila cu el?

| Wr3nch a răspuns (pentru 1995Marian1995):

Pai nu am de unde stii ce versiune ailaughing Tu stii ce ai descarcat.

| 1995Marian1995 explică (pentru Wr3nch):

Eu te-am intrebat daca imi trebuie ca jocul si gameranger sa aiba aceiasi versiune si cum pot sa vad unde pot sa vad versiunea lor

| Wr3nch a răspuns (pentru 1995Marian1995):

La game ranger nu, ca isi face update si o ai pe cea mai recenta. Tu si amicul tau trebuie sa aveti aceiasi versiune, de preferinta descarcata din acelasi loc. Iti scrie pe pagina de unde o iei ce versiune e.