| CAMIOANIEEE a întrebat:

Am descărcat un hack de pe acest site: http://www.morehacks.net/asphalt-8-airborne-hack-tool/
E pentru Asphalt 8. L-am descărcat,l-am instalat,dar nu știu unde este instalat,PC meu nu-l găsește.A mai descărcat cineva de pe acest site vreun hack și știe pe unde se ascunde? Vă rog ajutor! FUNDOI! Nu-mi ziceți să nu folosesc hack-ul, să fiu corect!

3 răspunsuri:
| DaeJumong a răspuns:

Intra in start si scrie numele hack-ului in RUN, acolo il vei gasi cu siguranta

| CAMIOANIEEE explică (pentru DaeJumong):

Ești prost ca nuca! Ai citit întrebarea? Am căutat în TOT PC!(logic că prin RUN)

| DaeJumong a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Aveai vreun stic bagat in PC in timp ce ai instalat jocul? E foarte probabil sa-l fi instalat acolo. Daca aveai stic