| Lapusneanu a întrebat:

Am mai multe adrese de email pe gmail, hotmail si yahoo. Cum sa fac sa-mi vina toate mesajele de pe toate conturile pe cea de yahoo?

4 răspunsuri:
| razvitzi a răspuns:

La manage account ai optiunea "forward your email to another email account"

| Lapusneanu explică (pentru razvitzi):

Unde e butonul de Manage acount pe Yahoo ca nu il gasesc?

| razvitzi a răspuns:

Pai daca vrei sa primesti email-urile de pe celelalte conturi pe cel de yahoo trebuie sa le redirectionezi de pe celelalte conturi nu trebuie sa setezi nimic in casuta de la yahoo frate.

| Lapusneanu explică (pentru razvitzi):

Mi am dat si eu seama de asta dar cum,,,,, ca nu merge de pe gmail de exemplu ce trebuie sa setez?