| Teenagernynho28 a întrebat:

Salutare; am net wifi pe care il folosesc si pe desktop si laptop, de vreo 2 zile nu mai imi merge netul pe pc, imi apare si dispare mesajul a network cable is unplugged, dar net e, ca pe laptop merge; am dezactivat firewall, am repornit routerul, am reconectat cablurile si nimic; ce mai pot face? mersi anticipat!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cablul poate fi problema! Verifica/schimba cablul ca asta spune acea eroare. Mai vezi si in Device Manager daca ai vreun semnul intrebarii sau exclamarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia uitate la pc si vezi sa nu fie ceva scos