| cristiansonix a întrebat:

Sal am o problema cu upc, uneori oadta la 2-3 minute se intrerupe conectiunea la internet, urmata de mesajul "network cable unplugged".Am sunat la ei. mi-au spus sa cumpar alt cablu, am cumparat pana acum 2 cabluri.La ambele face asa.Sau mi se intrerupe internetul fara nicio eroare
http://imgur.com/a/qnUfy. In a 2-a imag. netul s-a oprit. apoi si-a revenit(prima imag). Sau mi se mai intampla sa nu am net si sa apara x ala rosu acolo, iar triunghiul nu apare...Ce pot face?:\

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Schimbare placa de retea.