| RocKzZ a întrebat:

Salutare. Am o intrebare pentru cei care joaca preasfintitul Minecraft. Ma joc de mult timp, ma rog, doar survival si pe serverul meu, nu joc pe servere mari. Am auzit undeva ca exista un mod sau o versiune de joc cu instalatie electrica sau tevi pe care le pui in casa pentru apa, adica gen ca la o casa normala. Nu stiu daca e doar un mit sau chiar exista asa ceva. Daca stiti ceva despre asta as vrea sa imi spuneti cum se numeste modul/versiunea de joc respectiva.

2 răspunsuri:
| Alexu2004 a răspuns:

Se nimeste Technick Pack. Este cu bani dar eu il am pe gratis. Are gen: tevi generatoare ulei etc

| Darius1248756 a răspuns:

Chiar exista se numeste Mr_Crayfish’s Furniture Mod.
Eu pe acesta il folosesc si sunt foarte multumit de el