| Garfield_Mario_2000 a întrebat:

Salutare. Am o întrebare: Sonic Mania s-a lansat azi dar nu găsesc jocul nici pe eMag si nici pe Altex. Aș vrea să-mi spuneti unde as putea gasi Sonic Mania Collector's Edition pentru Nintendo Switch. Multumesc.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Fiindca nu a aparut inca la noi! mai ai rabdare o saptamana!
pana atunci, mai joaca si tu jocul ala cu italianul ala cu mustata care bea mult si tot timpul alearga dupa cucoana aia,.cum naiba ii zice la joc, ca nu mai stiu,.

| Garfield_Mario_2000 explică (pentru mudokins78):

Dafuq zici despre mario? imi plac la fel de mult si mario si sonic...

si Crash Bandicoot

| mudokins78 a răspuns (pentru Garfield_Mario_2000):

Aaa!,. Parle engle? La pighi Be?
Bravo bă băiatule!
Cum a zis şi băiatul din postarea de mai sus!
Ori cumperi de pe Amazon sau e-bay (da nu ai cum, că te rupe tac'tu dacă îi foloseşti cardul pentru cumpărături pe web) sau mai aştepţi vreo săptămână să apară şi la noi!
Hai succes bre! (Dafuq? -ai fost bun)

| Garfield_Mario_2000 explică (pentru mudokins78):

Am luat deja jocul gratis de pe un site cu jocuri gratis si nu prea merita sa-l iau pe switch dacal am deja pe pc... si deja am facut un mod

| N0xEterniS a răspuns:

Pe amazon, pentru Ps4, Xbox One si Nintendo Switch-> https://goo.gl/KHZoTA

Pe Ebay - > https://goo.gl/eAjf8k

Sau poti astepta cateva zile si o sa apara si pe site'uri romanesti.