| ripper98 a întrebat:

Salutare.Am o mare problema cu Pc`ul, cand intru in orice joc mi`se vede rezolutia pixelata. mi-am reinstlat windowsul dar degeaba, tot pixelat se vede si nu stiu ce sa fac va rog ajutati`ma urgent:O3
P. S:Am windows 7

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Asigurate ca ai instalat driver-ul placii video si toate driverele
Ai dat rezolutia mai mare si pe 32 bit? Si la joc si la monitor? Poate fi si de la windows, si de la placa video.Sau chiar de la joc.

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil Windows-ul nu are driver-ul video instalat. Catua-l pe "net", instaleazal iar daca problema persista e de la windows deci schimbal.

Succes!

| ripper98 explică (pentru Lumine):

Frumos,dar mai astept pareri.