| Andrei52 a întrebat:

In luna februarie a acestui an am cumparat un cont de minecraft premium de pe G2A si mi l-am migrat la mojang. Peste 2 luni, adica prin aprilie, imi dadea o eroare care spunea ca numele si parola sunt invalide. Am incercat de mai multe ori si nu a mers, apoi am incercat la sectiunea de help a site-ului Mojang. Am vazut ca ar fi posibil sa fie o eroare temporara de 1 zi, si dupa acea zi tot nu a mers. Si acolo mai scria ca ar fi posibil ca acel cont sa fii fost furat sau ceva de genul. Stie cineva ce ar trebui sa fac pentru a-l recupera?

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Ai cumparat un gift card pentru joc sau un cont de-a gata facut?

| Andrei52 explică (pentru YoChriss):

Cont gata facut.

| YoChriss a răspuns (pentru Andrei52):

Ai cam luat scam... Nu ti-ai schimbat mail-ul si parola la el dupa ce l-ai cumparat?

| Andrei52 explică (pentru YoChriss):

Am schimbat doar mail-ul...