| AlexGtan a întrebat:

Salutare, am o problema cu gta 5, e luat de pe internet, e non-steam. Dar am o problema cand dau tot sa deschid, winrar acolo imi cere o parola. Dar cand incerc sa rezolv ce-mi zice acolo trebuie sa platesc 1$. Ma puteti ajuta si pe mine cu parola? Daca voi stiti mai bine.
http://filesify.com/kYPEqu
http://filesify.com/QizFCq
Daca nu v-am explicat corect. Zice-ti-mi.

4 răspunsuri:
| AdrianAntoine a răspuns:

E fake dacă îți cere parolă și bani. Caută doar ce e uploadat de Razor911 sau Mr DJ. Sfatul meu este să îl cumperi, merită fiecare bănuț + poți să joci multiplayer, care e cireașa de pe tort a jocului. Baftă!

| AlexGtan explică (pentru AdrianAntoine):

Nu este fake. Doar ca am refacut windows-ul si mi-s-a sters.

| IulianIuli110 a răspuns:

Pai daca iti cere parola inseamna ca îți trebuie un program numit passware...el va sparge parola dar va dura destul de mult...sau poti descărca gta v de pe ocean of games.

| AlexGtan explică (pentru IulianIuli110):

Nu este un program anumit. Doar intrii pe skype si trebuie sa faci human verification pentru a debloca download-ul de la parola.