| Sergentu_Alin_1984 a întrebat:

Salutare.Am o problema cu PSP-ul meu, este model 1004.Ma jucam un joc,si am vrut sa ies de pe el si cand am dat sa scot cd-ul acela imi zice:do you want to exit the game? Si am dat Yes,apoi iti zice Please wait... si trebuia sa te duci in meniu dar la mine s-a blocat si imi zice intruna Please wait..., nu pot sa-i fac nimic. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Incearca sa il resetezi. Are un buton in spate unde intra o scobitoare sau in fata depinde, nu mai stiu exact. Daca nu merge il duci la un informatician pentru ca e o problema interna, depinde de caz.