| DragosHs1 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema. Stiti jocul Marvel Avengers de pe Facebook? Cand intru in el imi zice "Please wait the game loads" si dau refresh de mii de ori si tot nimic. Am instalat Adobe flash player 11, si tot nu vrea. Ajutati-ma va rog, dau funda celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Pteodor a răspuns:

Ori sunt prea multi conectati pe facebook ori calculatorul tau e varza.

| Pteodor a răspuns:

Ori ai un calculator varza, ori sunt conectate multe persoane pe facebook.

| DragosHs1 explică (pentru Pteodor):

Nu cred, procesor 2.6, 2 gb ram, placa video 512.