| AndreevGabi a întrebat:

Salutare, am o problema cu site-ul Crossfire, poate unii stiti jocul, am incercat sa-mi fac cont si imi spune de fiecare data asta "This machine has reached the Z8Games Accounts creation limit.". Va rog ajutati-ma, dau funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Teoretic, din ce inteleg eu din paragraful de mai sus, s-ar parea ca de pe computerul tau au fost create deja prea multe conturi...
Incearca de curiozitate sa creezi contul de pe alt calculator.

2 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Extras:

"
Our community has spoken, and we have listened. As we had previously discussed, starting today, we will be limiting the number of Z8Games accounts that can be created by a computer to prevent abuse and prevent malicious users from entering our game."

De aici:

http://www.mpgh.net/forum/showthread.php?t=675149

| AndreevGabi explică (pentru dfeel):

Am incercat sa ma inregistrez, dar contul nu merge pe Crossfire

| dfeel a răspuns (pentru AndreevGabi):

Teoretic, din ce inteleg eu din paragraful de mai sus, s-ar parea ca de pe computerul tau au fost create deja prea multe conturi...
Incearca de curiozitate sa creezi contul de pe alt calculator.