| RonaldoMaestrul a întrebat:

Salutare,am o problema la fifa15, de pe mobil,nu mai pot juca manual,doar cu simulator,imi zice error conecting server ultimate team, mapoate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Normal ca iti da connecting, jocul nu e nici cum de gasit pe Play Store, ceea ce inseamna ca pur si simplu l-au scos pentru cã era prea vechi. Acuma este FIFA 16 şi FIFA Mobile de ce nu te joci alea?

| Nicolae_Eduard_Mihai_1996 a răspuns:

1.Resetaeaza telefonul.
2. Daca nu merge logheazate (sau daca esti deja) dezinstaleazal si instaleaza-l la loc
3. O sa ti se pornească la loc.
4.Fii fericit si joaca Fifa 15

| Anosnimus a răspuns:

1.S-ar putea sa fi picat serverul in acel moment.
2. Daca asta se intampla de mai multe zile atunci iti recomand sa stergi fifa-ul si sa-l reinstalezi.
3. Daca nici asa nu merge consulta un prieten care se mai joaca fifa 15 si intreaba-l despre problema ta.
4. Daca nici el nu stie eu zic sa mai astepti raspunsuri pe TPU