| AlexDu a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge omegle-ul?
Cand il deschid imi arata "Conecting to server" apoi "Error conecting to server" si nu stiu ce s-a intamplat.

10 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Problema vine de la conexiunea ta la internet. Nu ruleaza bine. Restarteaza-ti calculatorul si dupa s-ar putea sa mearga. Daca nici asa, atunci astia de la omegle lucreaza pe site. Bafta!

| AlexDu explică (pentru Florenta16):

Am restartar de n ori si tot nu merge. Si am si un prieten caruia nu-i merge.

| Florenta16 a răspuns (pentru AlexDu):

Daca nici lui nu ii merge, atunci este de vina site-ul. Se lucreaza pe el. Trebuie sa astepti, sa ai rabdare.

| AlexDu explică (pentru Florenta16):

Astept de o saptamana. laughing

| Florenta16 a răspuns (pentru AlexDu):

Mhm, mie imi merge.

| Robert1989b a răspuns (pentru Florenta16):

De la ce firma ai internet? Eu am de la Djemba si tot nu merge. Probabil asta e problema pentru ca am incercat cu un server proxy si merge, dar greu.

| caiboiul a răspuns:

Ti-s-a stricat trebuie reparat.

| Melania28 a răspuns:

Si eu astept de 3 saptamani...am incercat si de pe laptop si calculator ( am wifi) nu stiu de ce nu merge? vreau sa mergaaa! sad cum sa fac?

| AlexDu explică (pentru Melania28):

Mie pe calculator nu imi merge ca is la Digi, dar pe laptop merge ca is la Orange. laughing

| Maftei_Flavius_1999 a răspuns:

Ba nu stiu ce sa zic dar nici mie nu imi mergea pana am descarcat de pe google play aplicatia ultrasurf si nu an activat ceva pe acolo si a mers! Fundalaughing