| vladutz1594 a întrebat:

Salutare. Am o problema la un joc Call of Juarez Gunslinger dupa ce il instalez / copiez si toate cele imi apare eroarea asta cand intru in el ( this application was unable to start correctly 0xc0000022 ) nu inteleg de la ce e. Am instalat direct x si toate programele necesare. am descarcat si un update dupa net!
Va rog daca stiti rezolvarea.dau fundawinking

4 răspunsuri:
| superoidxxl a răspuns:

Inseamna ca jocul nu poate sa porneasca corect.Se poate sa fi facut ceva gresit la instalare. Poate nu ai pc-ul compatibil.Incearca ca atunci cand il deschizi sa inchizi toate celalalte file in afara de joc.Atunci poate va merge.

| xlr1993 a răspuns:

De instalează tot ce tine de joc si direct-x. Descarca-l din alta parte si ia de la Microsoft ultimul direct-x apărut. Căuta un crack bun, de la phantom sau useri cu mai mult de 10.000 de downloads. In cazul în care nu merge după asta, windowsul are o problema, caz in care... Reinstalare cu formatarea hdd.

| vladutz1594 explică (pentru xlr1993):

Am instalat tot ce tine de direct x si de celelalte programe necesare pentru functionarea jocului. si mereu aceiasi eroare

| xlr1993 a răspuns:

Încearcă o alta sursa de descărcare si instalare a jocului si a crackului. Poate respectiva sursa livreaza fisiere corupte.